środa, 23 marca 2011

Tańczący Android, czyli promocja Xperii Arc

Chiński oddział Sony Ericsson'a wymyślił dość ciekawy sposób na promocję nowego telefonu - Xperia Arc. Tańczący Android na pewno przyciągnął uwagę przechodniów swoimi śmiesznymi ruchami.
W tym wypadku współpraca Sony i Ericsson'a zaowocowała bardzo ciekawy modelem telefonu. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się on ładnym design'em, ale to oczywiście nie wszystko. Ze swojej strony Sony, jako czołowy producent telewizorów, dodał wyświetlacz z silnikiem Mobile BRAVIA® który zapewnia krystalicznie czysty i ostry obraz. By móc się cieszyć rozdzielczością HD nie tylko na 4.2" ekranie dodano złącze HDMI. Podobno ponad 4 calowe ekrany miały się nie sprawdzić(link). Przy tak dobrym wyświetlaczu nie mogło tez zabraknąć 8.1 megapiksel-owego aparatu z czujnikiem CMOS Sony Exmor R™ który pozwala na nagrywanie filmów i robienie zdjęć dobrej jakości nawet przy słabym oświetleniu. Telefon napędza oczywiście Android w najnowszej wersji 2.3 Gingerbread.

Przy okazji warto przypomnieć że firma Net Sport jeden z pierwszych dystrybutorów, który wprowadził smartfon'y Arc do przedsprzedaży oferuje je w promocyjnej cenie 1949zł. Cena po 30 marca jest o 200zł wyższa, więc jeśli chcesz kupić dobrego smartfon'a z "tańczącym" Androidem to teraz jest na to pora.

Na koniec jeszcze kilka śmiesznych filmików reklamowych z innym SonyEricsson'em w roli głównej.
Xperia PLAY "The Donor"
Kristen is killing it - Xperia PLAY


Źródła:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz